Vendu
Pulle
Tijdloze villa met weide op ca. 6.500m²
Omringd door bomen, in een verkeersluwe straat, treft men deze klassieke villa in Franse stijl met achterliggende weide en totale privacy!
Het eigendom is rustig gelegen op 5km van de E313, waardoor u op circa 20min in het hartje van Antwerpen staat. Het geheel is omzoomd door bomen en afgesloten met een grootse poort. De royale inkomhal met vestiaire en gastentoilet biedt toegang naar de zonovergoten leefruimtes en anderzijds naar de praktijkruimte (ca. 40m²). De leefruimte in L-vorm omvat een gezellige zithoek met open haard en een eetkamer met uitzicht op de weide. Aansluitend is er de geëquipeerde keuken met aanbouw, open tot in de nok, als gezellige eetplaats. Verder is er nog een berging en wasplaats.
De eerste verdieping heeft een overloop in parket, masterbedroom, recent vernieuwde badkamer voorzien van alle luxe, 2 ruime slaapkamers en een berging. De bovenverdieping werd ingericht als gastenruimte
Het terras aan de achtergevel is zuid georiënteerd en kijkt uit op de weide en de achterliggende vaart. De weide biedt ruimte voor kleinvee of enkele pony’s en is voorzien van een fraaie houten omheining.
Zeer mooi geheel voor wie rustig wenst te wonen nabij verbindingswegen!